×

Horská chata Pstruhovka - Pstruží Merklín

 • Za točne cijene odaberi datum putovanja!
 • Bez usluga prehrane
Najbolja cijena u sljedećih 90 dana.

Naša najpovoljnija ponuda

Najpovoljnija cijena u sljedećih 90 dana:
112.25  /osoba/noć, bez usluga prehrane, 18. - 23. ruj (minimalan boravak od . 5 noćenja)
Izaberi datum
 • Rozhledna Plešivec 2 km
 • hotel Villa Rosse 2.8 km
 • Online potvrda rezervacije
 • Besplatno WIFI
 • Jezici kojima se služimo: češki

Opis smještaja

Sobe, usluge Smještaj Horská chata Pstruhovka - Pstruží Merklín želi dobrodošlicu svojim budućim gostima u udubno uređenih sobe u Merklín -u. Točan popis usluga u smještaju (uključujući i usluge uz nadoplatu), te točnu opremljenost sobe možete pronaći na nižoj listi podataka.

Usluga prehrane Iskazane cijene u rezervaciji ne uključuju uslugu prehrane.

Popusti, plaćanja Prilikom odjavljivanja iz smještaja možete podmiriti rezervaciju kako slijedi: gotovina, transakcija. Kao potvrdu rezervacije smještaj Horská chata Pstruhovka - Pstruží Merklín traži 100 predujma.

Dolazak, radno vrijeme Najranije u smještaj možete doći 15:00, a najkasnije smještaj možete napustiti 10:00. Jezici kojima se možete sporazumijeti u smještaju: češki.

Pstruží 12, 36301 Merklín (Češka)

Ja sam Jasna, zahvaljujemo što ste izabrali RevNGo.hr stranicu! Odaberi Vrijeme putovanja, Zatim kliknite na gumb "Rezerviraj", rezervacija traje svega 2 minute!

Ukoliko Vam je potrebna pomoć, obratite nam se: info@revngo.hr

Rezervacija, cijene soba

 • Bez usluga prehrane
Kuća za odmor Kuća za odmor
Maksimalno 22 osobe osoba
 • WIFI
 • Hladnjak
detalji
Provjeriti ću slobodne dane i cijene
Slobodno vrijeme, odmor
 • U blizini vodeni park

Prehrana
 • Najbliži restoran koji nije u vlasništvu (udaljenost 100 m)

Prijava
od 15:00 sati
Odjava
do 10:00
Jezici kojima se služimo
češki
Prihvaćene valute
CZK (Kč) , EUR (€)
Boravišna pristojba
Cijena ne uključuje,naplativa je u dobi od 18 godina, u iznosu od 10 Kč / osoba / noć (0.41 € / osoba / noć)
Uvjeti rezervacije smještaja
Obchodní a Storno podmínky. 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.  2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu ubytovani@pstruhovka.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. Storno poplatky při zrušení pobytu: 20% z celkové ceny za ubytování v době 30 až 15 dní před příjezdem. 50% z celkové ceny za ubytování v době 14 dní až 8 dní před příjezdem. 100% z celkové ceny za ubytování v době 7 dní a méně před příjezdem. 3. Slevy a výhody Děti do 3 let zdarma. (Bez nároku na lůžko) Parkování u horské chaty Pstruhovka zdarma. Připojení na internet WIFI zdarma. Při dlouhodobých nebo skupinových pobytech možnost slevy. 4. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru). 5. Domácí zvířata Domácí zvířata nejsou povolena.  6. Poplatek z ubytovací kapacity činí 10,-Kč/noc/dospělá osoba.  7. Zamezení pobytu z nařízení Vlády (např. pandemie): Pokud Vláda zakáže provoz ubytovacího zařízení, vrací se záloha v plné výši nebo je možné po dohodě pobyt přesunout na jiný termín. Musí souhlasit obě strany.Platnost od: 8.3.2021 Prijevod