×

Bukovanský mlýn Bukovany

Rezervacije za veće grupe
 • Za točne cijene odaberi datum putovanja!
 • Sa doručkom
Najbolja cijena u sljedećih 90 dana.

Naša najpovoljnija ponuda

Najpovoljnija cijena u sljedećih 90 dana: 39.28  /osoba/noć, sa doručkom, 2. - 3. ruj

Opis smještaja

Sobe, usluge Smještaj Bukovanský mlýn Bukovany želi dobrodošlicu svojim budućim gostima u udubno uređenih sobe u Bukovany -u. Ako želite prehranu u smještaju domaćini će rado spremiti za Vas svoje delicije. Auto možete prema potrebi besplatno parkirati na vlastitom parkiralištu smještaja. Imate mogućnost sa wellness uslugama oživjeti dane, o detaljima se možete informirati na listi podataka. Točan popis usluga u smještaju (uključujući i usluge uz nadoplatu), te točnu opremljenost sobe možete pronaći na nižoj listi podataka.

Usluga prehrane Ponuda je svaki dan bogata, pozdravljamo Vas ukusnim doručkom, koji je već uključen u cijenu rezervacije.

Popusti, plaćanja Prilikom odjavljivanja iz smještaja možete podmiriti rezervaciju kako slijedi: bankovna kartica, gotovina, transakcija. Kao potvrdu rezervacije smještaj Bukovanský mlýn Bukovany traži 50 predujma.

Dolazak, radno vrijeme Najranije u smještaj možete doći 15:00, a najkasnije smještaj možete napustiti 10:00. Jezici kojima se možete sporazumijeti u smještaju: engleski, njemački, slovački, češki.

Bukovany 70, 69631 Bukovany (Češka)

Ja sam Jasna, zahvaljujemo što ste izabrali RevNGo.hr stranicu! Odaberi Vrijeme putovanja, Zatim kliknite na gumb "Rezerviraj", rezervacija traje svega 2 minute!

Ukoliko Vam je potrebna pomoć, obratite nam se: info@revngo.hr

Rezervacija, cijene soba

 • Sa doručkom
Sa tuš kabinom Sa tuš kabinom
Maksimalno 3 osobe osoba

Sveukupan kapacitet sobe je 3 osobe.

 • 1 kom Kupaonica
 • 1 kom WC
Provjeriti ću slobodne dane i cijene
Sa tuš kabinom soba sa 0 kreveta(om) (za 3 osoba(e)) Sa tuš kabinom soba sa 0 kreveta(om) (za 3 osoba(e))
Maksimalno 3 osobe osoba

Sveukupan kapacitet sobe je 3 osobe.

 • 1 kom Kupaonica
 • 1 kom WC
Provjeriti ću slobodne dane i cijene
Sa tuš kabinom Sa tuš kabinom
Maksimalno 4 osobe osoba

Sveukupan kapacitet sobe je 4 osobe.

 • 1 kom Kupaonica
 • 1 kom WC
Provjeriti ću slobodne dane i cijene
9.2
Vrlo dobro
(na temelju 30 ocjene)
90%
 • Osoblje:
  9.3
 • Čistoća:
  9.5
 • Cijena/Vrijednost:
  8.7
 • Udobnost:
  8.9
 • Usluge:
  9.2
 • Restoran:
  9.6
 • Pristupačnost:
  9.7
Ocjena 10
"Ideální místo na odpočinek,v krásném udržovaném Bukovanskem mlýně naleznete opravdu VŠE. Dobré jídlo, dobré víno, pivko, bazén i procházka je příjemná. Výborně se nám spinkalo."
Prijevod
Martina Čtvrtlikova - par srednjih godina
na temelju 3 dana
prije 2 godina
Ocjena 10
"Děkujeme za nádherné 4 dny ve Vašem Mlýně. Ubytování krásné, čisté, voňavé, personál ochotný, usměvavý, přívětivý, vynikající kuchyně. Rádi se k Vám vrátíme."
Prijevod
Društvo prijatelja
na temelju 4 dana
prije 3 godina
Ostrava
Ocjena 8.6
"Skvělé pro děti - zejména zvířata:_)))"
"Někteří ubytovaní hosté se psy neuklízeli po svým mazlíčcích a nejednou jsme na trávníku šlápli do ho..a. Hoodně jsme se těšili, že využijeme bazén v areálu - bohužel není dostatečně zabezpečeno, aby neubytovaní hosté si nás neprohlíželi jak v muzeu - opravdu každý návštěvník tak nakoukne co tam je . Tudíž vůbec žádné soukromí."
Prijevod
Obitelj sa malom djecom
na temelju 6 dana
prije 3 godina
Rostěnice - Zvonovice

Na osnovu ocjena i mišljenja gostiju koji su boravili u smještaju, usluge smještaja Bukovanský mlýn Bukovany su dosegle visoku ocjenu 9.2/10.

Parkiranje, putovanje
 • Vlastito parkiralište

Slobodno vrijeme, odmor
 • Posudba sportske opreme

  Odmor: Jahanje (u blizini), Stolni tenis (u blizini), Najam bicikla (besplatno, u blizini), Minigolf (u blizini)

Wellness, opuštanje
 • Otvoreni bazen
Značajke mjesta
 • Posluga u sobi, Bar

  Prostor za odlaganje skija, Nepušački prostor, Skijaška žičara u blizini, Hotel - Hotel transportation, Vinarija, Vinski podrum, Gljivarenje, Informacije, Taxi

Prehrana
 • Vlastiti restoran

Usluge primjerene djeci
 • Igralište

Prijava
od 15:00 sati
Odjava
do 10:00
Jezici kojima se služimo
češki, njemački, slovački, engleski
Prihvaćene valute
CZK (Kč) , EUR (€)
Prihvaćene kartice
 • MasterCard MasterCard
 • VISA VISA
 • Maestro Maestro
Boravišna pristojba
Cijena uključuje
Uvjeti rezervacije smještaja
Záloha a doplatek Pro potvrzení rezervace je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z předpokládané ceny ubytování. Záloha musí být uhrazena nejpozději do 7 dnů od obdržení závazného potvrzení rezervace nebo obratem v případě rezervace 7 a méně dnů před nástupem. Pokud nebude záloha ve stanovené lhůtě uhrazena, rezervace zaniká. Záloha se hradí převodem na účet na základě písemného potvrzení rezervace vystaveného hotelem. Pokud bude rezervace učiněna v době kratší než 3 dny před nástupem, může hotel platbu zálohy prominout. Doplatek je hrazen na místě při check out, příp. při nástupu na pobyt, pokud to hotel požaduje. U pobytových balíčků (bez ohledu na délku pobytu) je vyžadována úhrada doplatku za pobyt 20 dnů před nástupem na pobyt. Stornovací podmínky V případě storna pobytu budou klientovi vyúčtovány níže uvedené stornopoplatky: 30% ceny objednaných služeb, dojde-li ke stornování do 30. dne před termínem nástupu 50% ceny objednaných služeb, dojde-li ke stornování od 29. do 8. dne před termínem nástupu 100% ceny objednaných služeb, dojde-li ke stornování od 7. do 1 dne před termínem nástupu, nebo v případě, že zákazník na pobyt nenastoupí. Při určení počtu dnů pro výpočet stornopoplatků se do stanoveného počtu dnů započítává i den, kdy bylo hotelu odstoupení doručeno. Do počtu dnů se nezapočítává den zahájení pobytu.  Při částečném odstoupení od smlouvy se stornopoplatek vypočítá z částky za částečně stornované služby. Storno je třeba zaslat písemnou formou. Nástup a pobyt Nástup na pobyt je v čase 14.00 - 21.00, pokud není dohodnuto jinak. Ukončení pobytu, tedy opuštění pokoje je do 11.00 hod., pokud není dohodnuto jinak. Pobyt v hotelu se řídí Hotelovým ubytovacím řádem, který je k nahlédnutí na recepci hotelu. V případě závažného porušení tohoto řádu ze strany klienta má hotel právo ukončit pobyt klienta bez náhrady.  Jestliže mezi smluvními stranami dojde ke sporu, je subjektem mimosoudního řešení Česká obchodní inspekce (www.coi.cz). Prijevod